NEMD fordelt på programområde  KONTAKTPERSON  TELEFON  MAIL
       
Bygg-, og anleggsteknikk      
ANLEGGSMASKINFØRER Repstad Svein Gunnar 977 84 905 svein.repstad@repstad.no
ASFALTFAGET Bårdsen Svein Arne 951 11 144 svein.arne.baardsen@ncc.no
BETONGFAGET Dagsvik Vegard 992 81 952 vd@kaspar-stromme.no
FEIERFAGET Falkum Per Arild 483 60 635 AFALKUM@GKTV.NO
FJELL - OG   BERVERKSARBEIDER Reme Karsten 909 12 788 karsten@ringknuten.no
INDUSTRIMALERFAGET Jakobsen Gunnar    
ISOLATØRFAGET Fredheim Jan Ove 450 48 887  
MALERFAGET Lauvsland Jonny 970 89 389 jonnylauvsland@gmail.com
MURERFAGET Arnø Magne Hjalmar 901 14 945 magarno@online.no
RENHOLDSOPERATØRFAGET Svendsen Gunvor 992 37 512  
RØRLEGGERFAGET Larsen Tor Inge 908 37 611 toringelarsen@hotmail.com
TREVARE-/BYGGINNREDNINGSFAGET Justnæs Stein 991 56 488  
Kildal Gunnar 489 59 415 gk@avigo.no
TØMRERFAGET Andreassen Arnt   Petter 934 56 180 arntpetter.andreassen@gmail.com
Fredriksen Karl Otto 404 12 034 ko-fr@frisurf.no
Udland Kurt A 916 04 210 post@unobygg.no
VENTILASJON/-BLIKKENSLAGER Ingebretsen Jan Ivar 905 90 015 venblikk@online.no

 

Design-, og håndverk

BLOMSTERDEKORATØRFAGET  Dversnes Camilla 416 21 051 camilladversnes@hotmail.com
FRISØRFAGET Fedog Susanne 995 41 199 susannefedog@hotmail.com
Røtting Jørn Gunnar Albert 975 99 950 joern.roetting@gmail.com

 

Elektrofag

AUTOMATISERINGSFAGET Hageland Erling 970 70 345  
DATAELEKTRONIKERFAGET Øyslebø Anve Njål 909 25 958 anve@edbavd.no
ELEKTRIKERFAGET Breimoen Åge 478 91 661 age.breimoen@online.no
Fidje Ivar 977 19 980 ivar@it.no
Knudsen Kenneth 915 31 812 kenneth.knudsen@yit.no
ENERGIOPERATØRFAGET Sigmund Birkeland 95053647 sigmund.birkeland@ae.no
ENERGIMONTØRFAGET Ramse Tor Olav 916 13 647 torram@otera.no
KULDE OG VARMEPUMPEMONTØRFAGET Nilsen Ole Martin 905 81 816 ole.martin@mandalks.no
ELEKTROREPARATØRFAGET Hans Bjørn Tangen 913 59 872  
TELEKOMMUNIKASJONSMONTØRFAGET Sæveland Arne 958 03 655 arne.seveland@sonnico.no

 

Helse og oppvekstfag

AMBULANSEFAGET Lars Jørgen Modalen 932 44 466 post@lillamb.no
BARNE OG UNGDOMSARBEIDERFAGET Egeland Kirsten 922 45 190 kirsten.j.egeland@kristiansand.kommune.no
Hagen Randi Sofie 470 42 192 randi.sofie.hagen@vennesla.kommune.no
Schmidt Eva 984 80 571 evaelsch@vabb.no
HELSEARBEIDERFAGET  Jonassen Anne Grethe 971 73 865 anne.g.jonassen@broadpark.no
Sommerseth Tone 958 06 730 tone.sommerseth@lyngdal.kommune.no

 

Medier og kommunikasjon

FOTOGRAFFAGET Dannevig Alf Georg 913 66 612 post@dannvigfoto.no
MEDIEGRAFIKER Dyngvold Erik 480 32 695 erik.dyngvold@broadpark.no

 

Naturbruk

     
ANLEGGSGARTNERFAGET Askildsen Terje 901 67 140 terje.askildsen@kristiansand.kommune.no
HESTEFAGET Espeland Rune 402 48 270 r.espeland@kvs-lyngdal.no

 

Restaurant-, og matfag

     
BAKERFAGET Seilskjær Leif 982 23 997 lseil@broadpark.no
BUTIKKSLAKTERFAGET Ulvseth Johnny 911 42 201 johny.ulvseth@meny-ultra.no
INSTITUSJONSKOKKFAGET Vigeland Randi   Kaspara T 901 10 776 RANDI.VIGELAND@SSHF.NO
INDUSTRIELL   MATPROD Bjerkås Ole 909 66 197 ole.bjerkas@no.findus.com
KOKKFAGET Malz Volker Walter 908 77 464 volker@malz.no
KONDITORFAGET Josephsen Jan Vidar 906 20 149 post@sorenbager.no
KJØTTFAG Kim Alse Bygland   kbygland@hotmail.com
SERVITØRFAGET Kaarbø Rune 907 86 623 rune@bakgaardenbar.no
SJØMATFAGET Korsmo Bård 952 37 013 BAKORSMO@ONLINE.NO

 

Service og samferdsel

IKT-SERVICEFAGET Grundetjern Roy   Kenneth 905 21 776 rkg@byggma.no
KONTOR OG   ADMINISTRASJON Hansen Jorunn   Skuterud 901 61 556  
LOGISTIKKFAGET Tveit Arild 924 24 358 ar-tvei2@online.no
RESEPSJONSFAGET Mortensen Hilde 480 24 403  
REISELIVSFAGET Husebø Lotte Aronsen 917 76 522  
SIKKERHETSFAGET Abusdal Ole Tom 908 60 461 ole.tom.abusdal@securitas.no
SALGSFAGET Larsen Anne Merete 971 49 367 brynjaas@online.no
YRKESSJÅFØRFAGET Elle Egil 993 58 136 egil.elle@horve.com

 

Teknisk og industriell produksjon

ANLEGGSMASKINMEKANIKERFAGET Hansen Bård Harald 913 48 759 b-h-h@frisurf.no
BILLAKKERERFAGET Berntsen Aslak 957 52 700 aslak.berntsen@gmail.com
BILMEKANIKER,   LETTE KJØRETØY Liane Tommy 905 94 219 tommy.liane@c2i.net
BILSKADERFAGET Jensen Jakob 916 34 614 jakojens@hotmail.com
Støle Svein Erik 952 32 084 sven4erik@yahoo.no
BILMEK, TUNGE   KJØRETØY Wang Are 982 23 757 aruf@frisurf.no
CNC-MASKINERINGSTEKNIKK Sandø Torleif 959 87 172 torleif.sando@online.no
GJENNVINNINGSFAGET Olsen Trygve 370 10 783  
HJULUTRUSTINGSFAGET Håland Truls Gunnar 905 18 977 truls.haaland@ttas.no
INDUSTRIMONTØR Holbek Jan Roar 99406336 holbek@live.no
INDUSTRIRØRLEGGERFAGET Olsen Harald 916 36 901 h-aols@online.no
KJEMIPROSESSFAGET Høyland Ole Martin 907 90 672 ole-martin.hoyland@ge.com
LABORATORIEFAGET Roll-Lund Nils    
LANDBRUKSMASKINMEKANIKERFAGET Hansen Bård Harald 913 48 759 b-h-h@frisurf.no
INDUSTRIMEKANIKER Flatebø Roy 385 08 768
416 74 106
roy.flatebo@ge.com
Marcussen Trygg 918 72 834 tryggmarcussen@gmail.com
MOTORMEKANIKERFAGET Reinhardsen Knut   Kvalund 982 93 660 Knut@gbaad.no
MOTORSYKKELFAGET Fjellestad Sigmund 971 42 216 sigmund@motor-teknikk.no
PLASTMEKANIKERFAGET Jakobsen Erling 906 18 281 erljako@online.no
PLATEARBEIDERFAGET

Sigmund Skårdal

905 37 572 ssk@lmv.no

Per Sunde

992 78 728 pesun2@online.no
PRODUKSJONSTEKNIKKFAGET Røynestad Ole-Jonny 481 16 470 ojfeda@online.no
RESERVEDELSFAGET Vere Elling 905 78 997  
SVEISEFAGET Fredriksen Jan Erik 450 66 375 Jan.Fredriksen@nov.com
VASKERIFAGET Tjelland Anne Britt 950 58 977 Anne.britt.tjelland@Sshf.no

av Haldorsen, Even, publisert 8. oktober 2013 | Skriv ut siden